Aritim maliyetinin hesaplanmasi: en düsük içme suyu maliyetleri

Tesislerimizle elde ettiginiz suyun aritim maliyetini, elektrik fiyatlari ve degisen yillik faiz oranlari gibi spesifik verilerle hesaplayin. Bizim su aritim maliyetimizle kesinlikle kazanacaksiniz.


  nun deniz suyundan içme suyu elde edilen aritma tesisinde bir m³ içme suyu elde etmek için harcanan elektrik tüketimi 2,5 kWh


Deniz suyundan içme suyu elde edilen aritma tesisleri, müsteri taleplerine uygun sekilde standard boyutlarda, modüler konteynir içinde imal edilmis ve sistemin kontrolü yapildiktan sonra müsteriye gönderilir. Modüler Olarak Olusturulan Standard Tesis Tipleri 167 m³/gün sistem
2*167 m³/gün
333 m³/gün
2*333 m³/gün
500 m³/gün
750 m³/gün
1000 m³/gün


  • Yüksek kaliteli endüstriyel standard parçalar ( GRP ve deniz suyuna dayanikli paslanmaz çelik 1,4539 (Çift yönlü), SMO 254 veya esdegeri)
  • Bütün tesisler müsteri için on-line destekli ve CIP sistemle en ufak ayrinti bile uzaktan kontrol edilecek sekilde tedarik edilmistir. (“yerinde aritimö)
  • Bütün tesisler teslim edilmeden önce, tesisin minimum zamanda kurulumu ve devreye alinmasi için kontrol testinden geçerler, herhangi bir insaat isi gerekli degildir.