DANFOSS eksenel piston pompasi(yüksek basinçli pompalar)

Danfoss az enerji harcayan, deniz suyundan içme suyu elde eden, aritma tesislerimizin merkezi parçalarindan, yüksek verimli bir pompadir.


DANFOSS eksenel piston pompasi(yüksek basinçli pompalar)
Danfoss az enerji harcayan,  deniz suyundan içme suyu elde eden, aritma tesislerimizin merkezi parçalarindan, yüksek verimli bir pompadir.

Bu pompa tipinin diger avantajlari çok düsük titresim olmasi, uzun süreli dayaniklilik ve paslanmaya karsi direnli olmasidir.


  Su Aritim Teknolojisi


INTERGEO 1 m³ içme suyu için 2,5 kWh elektrik enerjisi tüketen, en düsük elektrik tüketimine sahip, deniz suyundan içme suyu elde eden aritma tesisleri imal emektedir.

Attention: we are not a vendor
Deniz suyundan içme suyu elde edilmesinin maliyet hesabi, Günlük kapasite, elektrik enerjisi fiyati ve faiz oranlari. Birim m³ için Euro cinsinden hesaplayiniz.


Aritim maliyetinin hesaplanmasi: en düsük içme suyu maliyetleri Aritim maliyetinin hesaplanmasi: en düsük içme suyu maliyetleri
Tesislerimizle elde ettiginiz suyun aritim maliyetini, elektrik fiyatlari ve degisen yillik faiz oranlari gibi spesifik verilerle hesaplayin. Bizim su aritim maliyetimizle kesinlikle kazanacaksiniz.


Deniz Suyu Aritma Tesisleri
Takdim ettigimiz aritma tesisi 1 m³ için 2,5 kWh gibi çok az bir elektrik enerjisi tüketimine sahiptir. Bir m³ içme suyu için 0,5 €/m³ spesifik maliyet ile, yakalanmasi güç bir deger saglanmistir.


Standard Deniz suyu Ters Osmoz Tesislerinin Tedarik Edilen Parçalari
Avusturya veya Almanya’dan tedarik edilen yüksek verimli parçalar uzun süre garantilidir ve çok nadir bakima ihtiyaç duyarlar.


ERI Basinç Dönüstürücü Enerji Kazanim Sistemi ERI Basinç Dönüstürücü Enerji Kazanim Sistemi
Ters osmozda deniz suyu aritimi için yaklasik olarak 60 bar gereklidir. Su, membranlardan 58 bar basinçta ayrilir.